• APX11000 ECO Seri 11000W Akıllı İnverter – 160A MPPT – 500VDC Panel
    Ürün Kodu1340029
    Stok Stok Var
    Ürün Açıklaması
    HİBRİT İNVERTERLER NEDİR?
    Hibrit inverter, on grid ve off grid inverterin tek bir modelde birleşmiş halidir.
    Bir hibrit inverteri şu şekilde kullanmanız mümkün olur :
    Yalnızca güneş panelleri ile panelin ürettiği kadar enerjiyi kullanabilirsiniz.
    Teknik Özellikler
    Marka
    APEX
    İnverter Tipi
    HYBRID İNVERTER
    İNV GÜÇ ( W )
    11 kW
    Nominal AC Voltage
    220 V AC±5%
    Müşteri Yorumları
    Henüz değerlendirme yapılmadı.
    “APX11000 ECO Seri 11000W Akıllı İnverter – 160A MPPT – 500VDC Panel” için yorum yapan ilk kişi siz olun